Слухати радіо словао

Привіт! Від сьогодні – ми з Вами. Команда енергійних і небайдужих запрошує до співпраці всіх, хто користується життєвим правилом: «Ми по-справжньому живемо лише тоді, коли віддаємо себе іншим…» (Ендрю).

Колектив «Радіоредакції «Слово» розпочав новий масштабний проект – інтернет-радіо. В такий спосіб ми намагаємося йти у ногу з часом та забезпечити доступ до оперативної  і достовірної інформації про наше місто усім користувачам мережі Інтернет. Відтепер програми «Радіоредакції «Слово» можуть слухати не лише мешканці Борислава, Східниці та навколишніх сіл, котрі користуються послугами проводового радіо, але усі, хто має доступ до комп’ютера та Інтернету у будь-якому куточку світу.

Така форма роботи відкриває нові можливості не тільки для нашого колективу, але й для усіх Вас, наші шановні слухачі. Це – нові горизонти для поширення інформації від рекламодавців. Це – можливість для наших клієнтів передавати радіовітання у різні куточки світу. Це – наша з Вами спільна перспектива поширити інформацію про наше місто, наші проблеми та наші досягнення. Це – спосіб завжди та всюди бути у курсі подій, що відбуваються у нашому рідному, а тому найкращому місті.

Наша робота – збирати і поширювати інформацію. Кажуть: той, хто володіє інформацію – володіє світом. Долучайтеся до нас, будьте у вирі подій і володійте світом!